Dokumentacja szkolna

14 lutego 2021 19:04 | Dokumentacja szkolna

Rekrutacja do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 na rok szkolny 2021/2022.

Ustrzyki Dolne, dnia 15  lutego 2021 r.

~ O G Ł O S Z E N I E ~

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych informuje, że od 15 lutego 2021 r. do 19 marca 2021 r. (włącznie) trwać będą zapisy dzieci do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 na rok szkolny 2021/2022.

Zapisu należy dokonać w sekretariacie szkoły przy ul. Dobrej 6 w godz. od 7.30 do 15.30. Rodzice proszeni są o wypełnienie wniosku do szkoły podstawowej (do pobrania w sekretariacie i na stronie szkolnej www.zsp2ustrzyki.pl – Rekrutacja 2021/2022) oraz przedłożenie wyciągu aktu urodzenia dziecka  lub dowodu osobistego dziecka (do wglądu).

Z uwagi na trwającą pandemię istnieje możliwość złożenia dokumentów na adres mailowy szkoły – sekretariat@zsp2nss.pl.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 19-23 kwietnia 2021 r. odbędzie się test sprawności fizycznej w ramach naboru kandydatów do I klasy sportowej o profilu narciarskim z elementami pływania i gier zespołowych (piłka nożna).  O szczegółowym terminie testu zainteresowani rodzice zostaną poinformowani telefonicznie.

W miesiącu czerwcu planujemy spotkanie z Rodzicami, w trakcie którego:

• zapoznamy Państwa z wychowawcami,
  • omówimy sprawy podręczników oraz inne problemy organizacyjne.

Dokładny termin spotkania podamy z tygodniowym wyprzedzeniem.