Aktualności

10 marca 2014 15:34 | Aktualności

To my, „Skrzaty”…

       W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy naszą „karierę naukową” w oddziale „zerowym”, siedzibę mamy w Równi. Nasza Pani „ochrzciła” nas – „Skrzaty”.

        Na początku roku ślubowaliśmy, że będziemy dobrzy, grzeczni i uczciwi. Bardzo się staraliśmy, chociaż Pani mówi czasami, że my jesteśmy szerszenie, a nie skrzaty. Pani wspólnie z Rodzicami organizowała nam wiele atrakcyjnych zajęć, imprez i uroczystości.

       Byliśmy w kinie i w teatrze w Ustrzyckim Domu Kultury. Na wycieczce w Ośrodku Rekreacji      i Hipoterapii w Lipiu, gdzie jeździliśmy na koniach, paliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbasę. Święto Niepodległości uczciliśmy uroczystym apelem. Natomiast „andrzejki” były pyszną zabawą, na którą przybyła wróżka i przepowiadała nam przyszłość z ręki. W grudniu odwiedził nas Święty Mikołaj. Nasz występ podobał się Świętemu Mikołajowi, obdarował nas pochwałami i prezentami. W styczniu przygotowaliśmy dużą uroczystość „Jasełka dla Babci i Dziadka”. Było bardzo miło i świątecznie. Babcie i Dziadków obdarowaliśmy upominkami. Swoją obecnością zaszczycił nas także Pan Dyrektor Bogdan Zwarycz. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek. Potem była zabawa, tańce, pokaz kostiumów i upominki.

       Na co dzień też jest ciekawie i wesoło. Bawimy się i uczymy w naszej sali. Raz w tygodniu mamy zajęcia muzyczno- rytmiczne, zajęcia komputerowe, język angielski i religię. Kiedy dopisuje pogoda, bawimy się na placu zabaw, który znajduje się w ogrodzie szkolnym. Jeśli jest zimno i pada deszcz korzystamy z sali gimnastycznej, najbardziej lubimy bawić się w basenie z piłeczkami. Tak upłynęło nam pół roku…

 

                                                                                                              Pozdrawiamy wszystkich „Skrzaty” z Równi

Przeczytano: 1741 razy. Wydrukuj|Do góry

Oddział "zerowy" w Równi

Filmy: