17 grudnia 2013 12:15 | Aktualności

Turniej Mikołajkowy dla najmłodszych

Jak co roku w okresie przedświątecznym w naszej szkole organizowany jest turniej sportowy dla najmłodszych. Tegoroczny Turniej Mikołajkowy odbył się w piątek 13 grudnia w sali gimnastycznej. Organizatorami zawodów były dziewczęta ze Szkolnego Klubu Sportowego "Orlik" wraz z opiekunami.

W rywalizacji chłopców z klas III SP w piłce nożnej najlepsi okazali się uczniowie klasy III B, a kolejne miejsca zajęły klasy III C i III A.

W konkurencji "Rzucanka siatkarska" wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice klasy III C wyprzedzając koleżanki z III A i III B.

Wyścigi rzędów klas II wygrała klasa II A przed II B i II A, a w  rywalizacji  pierwszoklasistów zwycięstwo odniosła klasa I B przed klasą I A

Wszystkie  drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a każdy uczestnik zawodów ufundowane przez pana dyrektora słodycze.

Wyniki:

Piłka nożna klas III