03 czerwca 2013 07:56 | Aktualności

Wyniki „Konkursu Recytatorskiego” klas I – III SP

Rok 2013 został ogłoszony  „Rokiem poezji Juliana Tuwima”  W dniu  28.05.2013r. odbył się  szkolny „Konkurs Recytatorski”, w którym wzięło udział  29 uczestników , przybyłych wraz ze swoimi rodzicami.

Konkurs oceniały dwa zespoły jurorów: pierwszy – dziecięcy w składzie: Agnieszka Stadnik kl. I,   Eliza Skiba   kl. II ,Wiktoria Ślazyk kl. III. Jury dorosłych pod przewodnictwem p. Haliny Wolskiej-Leń z udziałem rodzica p. Moniki Wożniak  uznało , podobnie jak jury dziecięce, że poziom konkursu był bardzo dobry, a wszyscy prezentowali się znakomicie, więc wybór był trudny. Cieszymy się, że mimo tak trudnej dziedziny sztuki  jaką jest recytacja, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Oto laureaci:

KLASA  I

I miejsce  –  Agnieszka Stadnik