09 maja 2013 07:22 | Aktualności

I miejsce dla zespołu "SMYK"

W dniu 25 kwietnia 2013 roku zespół Smyk wziął udział w I Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Tanecznych „Dance 2013”, który odbył się w sali widowiskowej Domu Kultury SCK  w Mielcu.

Organizatorem w/w  przeglądu były Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu.
      W konkursie tanecznym wzięli udział młodzi tancerze, uczniowie szkół podstawowych z województwa podkarpackiego.

Zespół Smyk zaprezentował  układ taneczny "Pingwiny w gorących rytmach"  i decyzją Jury  zdobył  I miejsce.

Na mieleckiej scenie  zatańczyły: Z. Barzycka, E. Wasiak, E. Pstrzoch, A. Stadnik,  J. Włodarczyk, W. Piątkowska, J. Leptuch, L. Podkalicka, K. Sopata, W. Okrzos, P. Wojciechowska, K. Kłodowska, W. Stój,  K. Buziewicz, O. Buśko,  J. Chojnacka, O.Kądziołka, E. Kwaśnik, M. Tomczak.

Opiekun zespołu składa serdeczne podziękowania rodzicom za olbrzymie zaangażowanie i pomoc w organizacji wyjazdów na konkursy: Państwu Małgorzacie i Bogdanowi  Buziewiczom,  Pani  Beacie Chojnackiej, Pani Marcie Kądziołce, Pani Karinie Kwaśnik,  Pani Aldonie Pstrzoch,  Pani Katarzynie Wasiak,  Pani Elżbiecie Piątkowskiej, Panu Dariuszowi Włodarczyk, Panu Wojciechowi Wojciechowskiemu oraz  Panu Markowi Podkalickiemu, który w sposób szczególny dba o utrwalenie ważnych dla zespołu chwil na filmach i zdjęciach.

Gratuluję wszystkim dziewczynkom i życzę kolejnych sukcesów.

Opiekun zespołu Alicja Niedośpiał

"Smyki" w Mielcu 2013r.