15 lutego 2013 14:37 | Aktualności

Wyniki etapu ogólnopolskiego konkursu "SOWA MATEMATYCZNA"

14 stycznia 2013 roku w Zespole Szkół Publicznych nr 2 w Ustrzykach Dolnych odbył się II etap Ogólnopolskiego Konkursu  "SOWA MATEMATYCZNA” . Bardzo cieszymy się, z faktu, że aż 20 uczniom naszej szkoły udało się do niego zakwalifikować.

Najlepszy wynik w tym etapie uzyskał Piotr Oszer, który zdobył  II miejsce w kategorii TALES.

Ponadto bardzo dobre wyniki uzyskali: Olaf Zdziebko, Maciej Staniszewski, Sabina Lizis, Aleksandra Cipora, Adam Steciuk, Marek Czapor, Paweł Sałosz, Filip Wilczkiewicz.

Natomiast w kategorii szkół, nasza  „Dwójka” została  nagrodzona projektorem multimedialnym za uzyskanie I miejsca za zmobilizowanie największej grupy uczniów uczestniczących w konkursie.

Serdecznie gratuluję uzyskanych wyników i życzę sukcesów w kolejnych konkursach.

Barbara Sałosz