11 lutego 2013 18:30 | Aktualności

Szkolny konkurs twórczości literackiej w roku szkolnym 2012/13

W tym roku już po raz dziesiąty ogłaszamy  Szkolny Konkurs Literacki dla uczniów naszej szkoły.

1. Konkurs jest organizowany przez mgr E. Kaczmaryk oraz mgr B. Tkacz.
2. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas IV- VI szkoły podstawowej i klas I- III gimnazjum.
3. Tematyka i forma pracy jest dowolna: wiersze, opowiadania, eseje, reportaże, jednoaktówki itd. (nie mogą to być jednak wypracowania szkolne).

4. Liczba zgłoszonych prac jest nieograniczona.
5. Każda praca powinna być napisana na komputerze  i podpisana (imię, nazwisko, klasa).
6. Prace konkursowe należy składać do organizatorów do końca maja 2013 r.
7. Prace oceniane będą w następujących kategoriach:
a) wiersze
        - uczniowie gimnazjum
b) utwory prozatorskie
       -  uczniowie gimnazjum
c) utwory dramatyczne
        - uczniowie gimnazjum
8. Zwycięzcy konkursu w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody a ich rozdanie nastąpi na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2012/13.

Zapraszamy wszystkich uczniów do skorzystania z możliwości udziału w konkursie, podzielenia się z innymi swoim talentem, umiejętnościami literackimi.

E. Kaczmaryk, B. Tkacz