21 grudnia 2012 10:52 | Aktualności

Mikołajkowy turniej sportowy

4 grudnia dziewczęta z Zarządu Szkolnego Klubu Sportowego \"Orlik\" wraz z opiekunami zorganizowały Mikołajkowy Turniej Sportowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. W zawodach, które odbyły się w sali gimnastycznej wystartowały dzieci z klas II i III Szkoły Podstawowej.

Turniej \"Wyścigów Rzędów\" wsród klas drugich wygrała reprezentacja klasy II B. Kolejne miejsca zajęły klasy II C i II A.

Dziewczęta z klasy III A okazały się lepsze od swoich koleżanek z klasy III B w \"Rzucance Siatkarskiej\", podobnie w rywalizacji chłopców w halowym meczu piłki nożnej zawodnicy klasy III A wygrali w stosunku 3:2 z rówieśnikami z klasy III B.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a uczestnicy słodycze ufundowane przez Pana Dyrektora Bogdana Zwarycza i Zarząd SKS.

Gratulujemy sportowej zabawy i zapraszamy na kolejne zawody.

Joanna Nowak

Grzegorz Osiowy