07 grudnia 2012 15:00 | Aktualności

"Smyki" w Mielcu

W dniu 29 listopada 2012 r. zespół Smyk  wziął udział w XI Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Pasikonik" w Mielcu.

Przegląd miał na celu konfrontacje dorobku artystycznego dziecięcych grup tanecznych  oraz wymianę pomysłów  w zakresie pracy z dziecięcymi zespołami tanecznymi.

Smyki zaprezentowały na konkursie układ choreograficzny "Kaczuszki" opracowany  w   ubiegłym roku szkolnym. Dziewczynki  ładnie zaprezentowały  układ  i pomimo iż jury nie przyznało im żadnej nagrody bawiły się świetnie podczas konkursu, a sam wyjazd sprawił im wiele radości.

Bardzo dziękuję  Panu Dyrektorowi  Bogdanowi  Zwaryczowi  oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, a rodzicom za ogromne zaangażowanie
 i  pomoc w opiece nad dziećmi.

Dziewczynkom tańczącym w zespole w obecnym roku szkolnym życzę przede wszystkim wytrwałości.  Niech taniec towarzyszy Wam  w życiu codziennym i sprawia  wiele radości.

Alicja Niedośpiał

Przeczytano: 2097 razy. Wydrukuj|Do góry