Aktualności

26 listopada 2012 13:21 | Aktualności

Sukcesy „Dwójki” w konkursach organizowanych przez KO w Rzeszowie

        Konkursy organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w trzystopniowej formie zawodów cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły.

       Głównym celem konkursów jest: rozwijanie zainteresowań i motywowanie do uczenia się, wspieranie uzdolnień uczniów, wyłonienie i promowanie uczniów zdolnych.

       W obecnym roku szkolnym 16 uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do II etapu tych konkursów przedmiotowych.

       Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2012/2013:

  • W szkole podstawowej:

Sabina Lizis - klasa 6n w konkursie historycznym (opiekun: Grażyna Majer),

Dawid Kozdrowski - klasa 6a w konkursie matematycznym (opiekun: Barbara Szałańska),

Maciej Staniszewski - klasa 6n w konkursie matematycznym (opiekun: Wioletta Grzegorzak),

Kinga Miszczak - klasa 6n w konkursie matematycznym (opiekun: Wioletta Grzegorzak),

Olaf Zdziebko - klasa 6n w konkursie matematycznym (opiekun: Wioletta Grzegorzak),

 

  • W gimnazjum:

Maciej Szymanek - klasa III n w konkursie geograficznym (opiekun: Andrzej Rybski), w konkursie historycznym (opiekun: Bolesław Kornaga),

Marek Czapor - klasa II n w konkursie fizycznym (opiekun: Elżbieta Dadej), matematycznym (opiekun: Barbara Sałosz),

Piotr Oszer - klasa II b w konkursie matematycznym (opiekun: Barbara Sałosz), w konkursie historycznym (opiekun: Bolesław Kornaga),

Dominik Urban - klasa III c w konkursie matematycznym (opiekun: Barbara Sałosz),

Artur Dudek- klasa III c w konkursie matematycznym (opiekun: Barbara Sałosz),

Urszula Gwóźdź – klasa III a w konkursie chemicznym (opiekun: Małgorzata Gawlik),

Magdalena Skiba – klasa III b w konkursie chemicznym (opiekun: Małgorzata Gawlik),

Karolina Kornaga – klasa III c w konkursie z języka niemieckiego (opiekun: Marlena Cybruch), w konkursie historycznym (opiekun: Bolesław Kornaga),

Adam Sygut – klasa I n w konkursie historycznym (opiekun: Grażyna Majer),

Kinga Szczudlik – klasa II a w konkursie historycznym (opiekun: Bolesław Kornaga).

 

Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

Barbara Sałosz

Przeczytano: 2040 razy. Wydrukuj|Do góry