20 września 2012 07:58 | Aktualności

SPORTOWA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

W dniu 18 IX 2012 r. w naszej szkole miała miejsce uroczysta inauguracja sportowego roku szkolnego 2012/2013. Na uroczystym apelu zgromadziły się klasy 0 – VI ze szkoły podstawowej oraz I – III z gimnazjum. Inaugurację rozpoczęto od wprowadzenia flagi olimpijskiej przez uczniów z klasy V n - Aniela Marosz, Joanna Midura, Monika Szałańska, Sylwia Lepak. Następnie mgr Grzegorz Osiowy odczytał apel olimpijski. Dyrektor Bogdan Zwarycz skierował do wszystkich uczniów kilka słów, które między innymi zachęcały do aktywnego spędzania wolnego czasu i udzielania się sportowo w szkole na różnych zajęciach sportowych, po czym oficjalnie otworzył sportowy rok szkolny. Pan Grzegorz Osiowy przedstawił skład nowego zarządu Szkolnego Koła Sportowego „Orlik”: Katarzyna Fedczak, Natalia Podkowska, Marcelina Grzebyk, Magdalena Przybycień, Julita Jamróz.

Po części oficjalnej odbyła się część sportowa, którą i tym razem stanowiły wyścigi międzyklasowe. Zwycięzcami wyścigów zostali: IV n, Vn, VI n, In gimnazjum, II n gimnazjum, ex aequo III n i III a gimnazjum.

Wszystkie klasy biorące udział w wyścigach otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Uroczystości