23 grudnia 2020 14:52 | Aktualności

Ubieranie choinki na deptaku miejskim

Strojenie choinki przez uczniów SP nr 2 w Ustrzykach Dolnych Dnia 22 grudnia na Ustrzyckim Rynku odbyło się ubieranie choinki. W tym wydarzeniu uczestniczyli uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wraz Wychowawcami oraz Siostrą Anną Puton.

Choinka została pięknie przystrojona własnoręcznie robionymi ozdobami, suszonymi owocami cytrusowymi oraz szyszkami i kokardami. Natomiast na czubku choinki zawisła błyszcząca gwiazda.

Podczas ubierania choinki nasi uczniowie otrzymali nagrodę rzeczową w postaci gier planszowych za zajęcie I miejsca w Konkursie na „Najładniejszy szpic choinkowy”. Teraz tak wspaniale ubrane, pachnące cytrusami drzewko choinkowe jest ozdobą naszego rynku oraz przypomina o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.