23 października 2020 17:38 | Aktualności

Komunikat dla Rodziców i Uczniów klas IV- VIII

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Dyrekcja Zespołu Szkół Sportowych i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych informuje, że od dnia 26.10.2020 r. do dnia 08.11.2020 w całej Polsce zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów kl. IV-VIII szkoły podstawowej.
Dla w/w klas nauka będzie prowadzona w formie zdalnej. Dodatkowe informacje i szczegółowy plan tygodniowy zostanie przekazany poprzez e-dziennik w terminie późniejszym. Bardzo prosimy o bieżące śledzenie informacji w e-dzienniku oraz na stronie internetowej szkoły.
Rodziców i uczniów klas IV-VIII prosimy o zgłaszanie swojemu wychowawcy problemów związanych ze sprzętem komputerowym. W miarę możliwości postaramy się wypożyczyć z zasobów szkolnych.

Jednocześnie informujemy, że oddziały zerowe oraz klasy I-III pracują w formie stacjonarnej. Sekretariat szkoły, obsługa i administracja, świetlica, biblioteka i stołówka pracuje bez zmian.