08 marca 2020 14:18 | Aktualności

Ogólnopolskie Spotkanie UKS PZN w Narciarstwie Alpejskim Kluszkowce

Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych reprezentujący Uczniowski Klub Narciasrski LAWORTA wzieli udział w Ogólnopolskim Spotkaniu UKS PZN w Narciarstwie Alpejskim Kluszkowce 29.02.2020.
W zawodach brali udział: Maria Elmerych, Pola Dacko, Julia Kowalska, Blanka Kochanowicz, Emilia Dacko, Mikołaj Kryda, Adam Miszczak, Piotr Jucos, Pola Kądziołka, Julia Strusiewicz, Pola Chojnacka, Maria Bałaban, Jan Szczepański, Rafał Fischer, Filip Gajdek, Paweł Kuc i Kacper Darosz.
    Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie , sportową postawę i życzymy dalszych sukcesów.

Podziękowania należą się również trenerom: Pawłowi Sykale, Bartłomiejowi Kądziołce i Bogdanowi Postołowskiemu oraz rodzicom pomagającym w przygotowaniach do zawód: Pawłowi Elmerychowi i Pawłowi Gajdkowi.