13 grudnia 2016 21:13 | Aktualności

OBÓZ ZIMOWY BIEGACZY W ZAKOPANEM

W dniach 01 - 11 grudnia 2016  r. odbył się obóz Kadry Województwa Podkarpackiego w biegach narciarskich. W obozie uczestniczyło 32 uczniów naszej szkoły, na co dzień reprezentujący MKS Halicz Ustrzyki Dolne, który w 99 % składa się z naszych uczniów i absolwentów. Obóz miał swoją siedzibę w Domu Wypoczynkowym "Tadeusz", zresztą tak jak w roku ubiegłym. W bieżącym roku pogoda dopisała, od początku obozu było sporo śniegu dzięki czemu można było realizować plany treningowe. Zajęcia odbywały się na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem, trasach biegowych w Kościelisku, trasie przygotowanej przez obozowiczów przy Ośrodku "Tadeusz", oraz na koniec zgrupowania odwiedziliśmy Szczyrbskie Jezioro na Słowacji.

Trenerzy podczas prowadzenia zajęć kładli nacisk na doskonalenie elementów techniki klasycznej i łyżwowej, doskonalenie elementów techniki jazdy na nartach, kształtowanie wytrzymałości i siły specjalnej, Ponadto uczestnicy obozu mieli możliwość podziwiać uroki Zakopanego podczas wizyty na Krupówkach, jednocześnie robiąc zakupy i kosztując wyroby Mc Donalda.   Wszyscy obozowicze wrócili z obozu zadowoleni, bowiem wykonali kawał dobrej roboty, miejmy nadzieję, iż zaowocuje to w sezonie zimowym dobrymi wynikami.

Uczestnicy obozu:   Kacper Fundanicz, Tomasz Liniewski, Kajetan Kowalski, Michał Krynicki, Eryk Świerad, Mateusz Duma, Luiza Motyka, Monika Szałańska, Weronika Urban, Kinga Polityńska, Anna Cybruch, Julia Tkaczyk,  Sara Biernat, Renata Prędki, Joanna Socha, Łukasz Lachowski, Bruno Fudała, Emilka Kwaśnik, Oliwia Buśko, Jagoda Chojnacka, Weronika Czaja, Kaja Kłodowska, Kamil Ozga, Kacper Kusznirski, Kacper Symula, Jarosław Ozga, Maciej Pereślucha, Kamil Zabłocki, Amelia Słomińska, Julia Kościańska, Maja Cybruch, Urszula Juszczyk.

Bogdan Kwaśnik

OBÓZ ZIMOWY BIEGACZY W ZAKOPANEM