14 grudnia 2015 06:11 | Aktualności

III Przegląd Zespołów Tanecznych "Zatańcz z Mikołajem"

Za nami wspaniałe spotkanie na III Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Zatańcz z Mikołajem" w Ustrzyckim Domu Kultury, którego przeprowadzeniem zajęła się pani Beata Maciołek.

W sobotę 12 grudnia 2015 r. na spotkanie przybyło ok.300. fanów Mikołaja. Sala widowiskowa UDK pękała w szwach. Mikołaj miał przyjemność bawić się i tańczyć z tancerzami, dziećmi i rodzicami. Było sporo zabawnych konkurencji, wspólnego śpiewania, no i upominków – bo te dzieci lubią najbardziej. A przede wszystkim królował taniec i radość – wszystkie zespoły zaprezentowały Mikołajowi i licznie zgromadzonej publiczności swoje układy taneczne.

Jestem dumna z moich podopiecznych - dziewcząt zespołu "Energia", które wspaniale wytańczyły swój pierwszy układ "Boisko". Dziewczyny - jesteście cudowne! :) Dziękuję również mamom, które wniosły nieocenioną pomoc organizacyjną!

Organizatorom tej wspaniałej imprezy ogromnie dziękujemy za zaproszenie.  Ktoś niedawno mądre słowa wypowiedział: „Super sprawa, uczmy dzieci jak się bawić mają.”

opiekun zespołu

Barbara Szałańska