15 grudnia 2014 12:43 | Aktualności

Turniej Mikołajkowy

W dniu 1 grudnia 2014 r w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się zawody sportowe dla klas IV. Turniej Mikołajkowy zorganizowały dziewczęta z Zarządu Szkolnego Koła Sportowego "Orlik" - Aniela Marosz, Sylwia Lepak i Klaudia Chudzik. Rozgrywki zostały przeprowadzone w dwóch konkurencjach - dwa ognie dla dziewcząt i piłka nożna halowa drużyn 4-osobowych dla chłopców.

W rywalizacji dziewcząt najlepsza okazała się klasa IV N, która wygrała dwa mecze. Natomiast w spotkaniu o 2 miejsce klasa IV B pokonała klasę IV A.

Wyniki turnieju dziewcząt

IV N - IV A    6:2

IV N - IV B    8:1

IV B - IV A    7:2

W zawodach chłopców rywalizowało 6 drużyn (po dwie z każdego oddziału). Po rozegraniu 12 spotkań najlepsze okazały się zespoły z klasy IV N przed drużynami z klasy IV A i IV B

Tabela końcowa turnieju chłopców

IV N      21 pkt

IV A      10 pkt

IV B       4 pkt

Nad całością zawodów czuwali opiekunowie SKS "Orlik", którzy wręczyli kapitanom wszystkich drużyn okolicznościowe dyplomy.

Joanna Nowak

Grzegorz Osiowy