14 października 2014 16:29 | Aktualności

Ponownie obóz letni biegaczy w Krasnobrodzie

W bieżącym roku obóz kadry wojewódzkiej juniorów i młodzików w biegach narciarskich odbył się w dniach 3–14.08.2014 r., po raz drugi z rzędu w Krasnobrodzie.

W obozie uczestniczyło 33 zawodników, w tym 23 uczniów i absolwentów naszej szkoły. Kadrę trenerską stanowili: Ryszard Cybruch, Marek Marcisz, i Piotr Bril (trener MUKS Podkarpacie Jedlicze). Tym razem obozowicze nie mieszkali w hotelu, lecz w domkach kempingowych, w których warunki były również bardzo dobre. Najważniejsze, że pogoda uczestnikom dopisywała, dzięki temu trenerzy mogli korzystać z wszystkich możliwych środków treningowych, (kajaki, pływanie, atletyka terenowa, nartorolki, cross na nogach, siatkówka plażowa, piłka nożna, gry i zabawy, siła ogólna, ukierunkowana). Tradycyjnie już na koniec obozu przeprowadzony został „Chrzest” na obozowicza sportowego.

Tradycyjnie dzięki wsparciu finansowemu naszej szkoły, możliwe było uczestnictwo większej grupy uczniów.

Bogdan Kwaśnik

Obóz letni biegaczy w Krasnobrodzie- sierpień 2014r.