Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarska Szkoła Sportowa
https://zsp2ustrzyki.pl

31 grudnia 2020 16:52 | Aktualności

Szczęśliwa Gwiazdka Dwójki

       Rodzina, dom, przyjaźń... Fundamentalne wartości w ostatnim trudnym czasie wystawione zostały na wielką próbę. Wszyscy szukamy najlepszej drogi, tej która pozwoli nam obronić to, co dla nas najcenniejsze.
Naszą szkolną tradycją od siedmiu lat jest wspólne koncertowanie podczas "Szczęśliwej Gwiazdki". Obecna sytuacja nie pozwoliła nam się w tym roku spotkać, nie oznacza to jednak, że o Was zapomnieliśmy :)
Bardzo dziękujemy naszym darczyńcom, wspaniałym ludziom, którzy rokrocznie wspierają naszą inicjatywę swoją pracą, wkładem finansowym oraz wsparciem duchowym. Bądźcie z nami i tym razem. Wspomóżmy rodzinę z Krościenka i przyczyńmy się do odbudowy domu zniszczonego przez pożar https://zrzutka.pl/rajtuz.
Dedykujemy tej akcji własną interpretację utworu "Eden" oraz clip video w naszym wykonaniu. Życzymy koncertowych wrażeń.

Koordynator- Wioletta Grzegorzak
Scenariusz i reżysera - Marta Głuszko

Wystąpili:
Piotr Brzozowski
Karol Waszczyszyn
Renata Gwóźdź
Kacper Kusznirski
Konrad Dyjak
Marta Germańska
Aniela Marosz
Helena Kardasz
Lena Germańska

Za gościnę w wyjątkowej atmosferze dziękujemy "Stodole Bieszczadzkiej" oraz państwu Głuszkom
Przygotowanie materiału audio - studio nagrań "Lord Music" Marcin Kamiński
Montaż video - niezastąpiony Adrian Orłowski :)
Wsparcie finansowe - Stowarzyszenie Przyjaciół Ustrzyckiej Dwójki

#artstudioorłowski #bieszczadzkastodola #lordmusic #bieszczady #ustrzykidolne #gminaustrzykidolne #bieszczadysapiekne #koronawirus #dzialamy #ustrzykidolnenaturalnie #pomagamy #eden #music #vocal