Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarska Szkoła Sportowa
https://zsp2ustrzyki.pl

Szkoła Podstawowa - Klasa 4n

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie Fizyczne (grupa 1) mgr Monika Fundanicz
Wychowanie Fizyczne (grupa 2) mgr Ryszard Cybruch
08:55 - 09:40 Wychowanie Fizyczne (grupa 1) mgr Monika Fundanicz
Wychowanie Fizyczne (grupa 2) mgr Ryszard Cybruch
09:50 - 10:35 Przyroda 6 mgr Klaudia Prędki
10:45 - 11:30 Język angielski (grupa 1) 8 mgr Karol Waszczyszyn
Zajęcia komputerowe (grupa 2) 12 mgr Barbara Szałańska
11:40 - 12:25 Zajęcia komputerowe (grupa 1) 12 mgr Barbara Szałańska
Język angielski (grupa 2) 8 mgr Karol Waszczyszyn
12:40 - 13:30 Matematyka 8 mgr Barbara Szałańska
13:45 - 14:30 Zajęcia z wychowawcą 8 mgr Barbara Szałańska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski (grupa 1) 8 mgr Karol Waszczyszyn
08:55 - 09:40 Religia 23 ks. mgr Paweł Pietryka
09:50 - 10:35 Plastyka 16 mgr Jadwiga Siara
10:45 - 11:30 Matematyka 8 mgr Barbara Szałańska
11:40 - 12:25 Język polski 6 mgr Aldona Kunasz
12:45 - 13:30 Język polski 6 mgr Aldona Kunasz
13:45 - 14:30 Język angielski (grupa 2) 8 mgr Karol Waszczyszyn

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 21 mgr Barbara Szałańska
08:55 - 09:40 Przyroda 6 mgr Klaudia Prędki
09:50 - 10:35 Język polski 8 mgr Aldona Kunasz
10:45 - 11:30 Wychowanie Fizyczne (grupa 1) mgr Monika Fundanicz
Wychowanie Fizyczne (grupa 2) mgr Ryszard Cybruch
11:40 - 12:25 Wychowanie Fizyczne (grupa 1) mgr Monika Fundanicz
Wychowanie Fizyczne (grupa 2) mgr Ryszard Cybruch

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 8 mgr Barbara Szałańska
08:55 - 09:40 Muzyka 16 mgr Jadwiga Jastrzębska
09:45 - 11:30 Historia 16 mgr Małgorzata Sygut
09:50 - 10:35 Język polski 8 mgr Aldona Kunasz
11:40 - 12:20 Wychowanie Fizyczne (grupa 1) mgr Monika Fundanicz
Wychowanie Fizyczne (grupa 2) mgr Ryszard Cybruch
12:45 - 13:30 Wychowanie Fizyczne (grupa 1) mgr Monika Fundanicz
Wychowanie Fizyczne (grupa 2) mgr Ryszard Cybruch

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski (grupa 1) 6 mgr Karol Waszczyszyn
08:55 - 09:35 Matematyka 8 mgr Barbara Szałańska
09:50 - 10:35 Język polski 9 mgr Aldona Kunasz
10:45 - 11:30 Zajęcia techniczne 15 mgr Jadwiga Jastrzębska
11:40 - 12:25 Religia 8 ks. mgr Paweł Pietryka
12:45 - 13:25 Historia 8 mgr Małgorzata Sygut
13:45 - 14:30 Język angielski (grupa 2) 8 mgr Karol Waszczyszyn