Wykaz zajęć pozalekcyjnych

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Lp.

Nazwisko i imię prowadzącego

Rodzaj zajęć/nazwa zajęć

Termin zajęć

Uczestnicy zajęć

  1.  

Bańczak Wiesława

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze - edukacja wczesnoszkolna

Wtorek

11.40 – 12.25

Kl. 3 c2

2. 

Elmerych-Winnicka Sylwina

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze - edukacja wczesnoszkolna

Wtorek

13.45 – 14.30

Klasa 3 a

3.  

Germańska Marta

Zespół "Smyk" zajęcia taneczne

Wtorek

14.30 – 16.00

Klasy 0-4

dziewczęta

4. 

Grzegorzak Wioletta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Środa

8.00-8.45

Kl. 5 n

5. 

Grzegorzak Wioletta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Wtorek

14.35-15.20

Kl. 7 d

6. 

Grzegorzak Wioletta

Poprawa prac pisemnych z matematyki

Wtorek

7.30 – 8.00

Kl. 6 n, 7 b,
8 n

7. 

Gwóźdź Renata

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego

 

Środa

14.25-15.10

 

15.15 - 16.00

Klasa 8a

 

 

Klasa 8b

8. 

Jastrzębska Jadwiga

Zajęcia muzyczne/wokalne

Czwartek

14.30-16.00

kl. 4-8

9. 

Kądziołka- Armata Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

 

Środa

9.50 – 10.35

 

Piątek

13.30 – 13.45

Klasa 4a

 

 

Klasa 7 d

10. 

Kunasz Aldona

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

 

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Poniedziałek

12.25 – 13.10

 

Czwartek 15.20 – 16.05

Klasa 4a

 

 

Klasa 8n

 

11. 

Kwaśnik Bogdan

SKS - piłka nożna

Poniedziałek

16.00-17.00

Czwartek

15.30-16.30

Kl. 3-4

dziewczęta
i chłopcy

12. 

Opach Barbara

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - edukacja wczesnoszkolna

Wtorek

8.00- 8.45

Klasa 2 c

13. 

Osiowy Grzegorz

SKS - zespołowe gry sportowe

Wtorek

16.00-17.00

Czwartek

16.00- 17.00

Kl. 4

dziewczęta
i chłopcy

14. 

Postołowski Bogusław

SKS - piłka koszykowa

Wtorek

17.00-18.00

Środa

17.00- 18.00

Kl. 5-8

dziewczęta
i chłopcy

15. 

Prędki Klaudia

Kółko biologiczne

 

Wtorek

14.30 – 15.15

Klasy 4-8

16. 

Puton Anna

Koło Misyjne/Caritas

Sobota

11.00-12.30

Kl. 1-5

dziewczęta
i chłopcy

17. 

Rybski Andrzej

Kółko informatyczne – Programowanie Baltie

Czwartek 16.00 – 16.45

Klasy 5-8

18. 

Sałosz Barbara

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Sobota

8.00-8.45

Kl. 7 c

19. 

Sałosz Barbara

Koło matematyczne

Sobota

8.50-9.35

Kl. 6 b,7 a,
7 c

20. 

Sałosz Barbara

Konsultacje i poprawy prac z matematyki

Czwartek

7.15 – 8.00

4 n, 5 b, 6 b,
7 a, 7 c

21. 

Siara Jadwiga

Kółko plastyczne

Poniedziałek

15.30 - 17.00

Klasy 4-8

22.

Tkacz Beata

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

Czwartek

12.45 – 13.30

Klasa 5n

23. 

Urban Alicja

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze – edukacja wczesnoszkolna

Piątek

11.40 – 12.25

Kl.2 a

24. 

Waszczyszyn Karol

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

Poniedziałek

16.00-16.45

Kl. 7 c