*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

21 maja 2020 13:02 | Komunikaty

KOMUNIKAT W SPRAWIE OTWARCIA SZKOŁY DLA KLAS I-III OD 25.05.2020 r.

Dzień dobry,

Dyrektor Zespołu Szkół Sportowych informuje, że od dnia 25 maja 2020 r. (tj. poniedziałek) będą organizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla klas I-III w naszej placówce. Postaramy się, w miarę swoich możliwości, zapewnić uczniom przebywającym w szkole pomoc w odrabianiu zadań, które zostały wysłane przez poszczególnych nauczycieli w formie nauczania zdalnego. Jednocześnie informuję, że dla uczniów przebywających w domu będzie nadal prowadzone nauczanie zdalne na dotychczas obowiązujących zasadach.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze będą odbywać się w godzinach od 7.00 do 16.00. Będzie możliwość zakupienia wyżywienia (obiad).

Bardzo proszę Rodziców, którzy zdecydują się przyprowadzić swoje dziecko do szkoły o wypełnienie oświadczenia (które zostało wysłane poprzez E-dziennik) i przesłanie go w formie scanu lub zdjęcia z telefonu komórkowego na adres mailowy szkoły: sekretariat@zsp2nss.pl w nieprzekraczalnym terminie do 22 maja 2020 r. (tj. piątek) do godz. 10.00.

Podpisane oświadczenie jest potwierdzoną deklaracją udziału dziecka w zajęciach.

Oryginał oświadczenia proszę zabrać ze sobą w pierwszym dniu zajęć i wrzucić do urny przy wejściu głównym do budynku internatu, które będzie jedynym wejściem do budynku.

W sprawach wyżywienia i płatności  proszę kontaktować się z Panią Edytą Chudzik pod numerem telefonu (13) 461 36-70 w godzinach od 8.00 do 14.00.

Bogdan Zwarycz

Załączniki: