*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

15 kwietnia 2020 20:39 | Komunikaty

KOMUNIKAT - rekruatcja do klas pierwszych

Ustrzyki Dolne, dnia 15 kwietnia 2020 r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Zespołu Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych informuje, że decyzją Komisji Rekrutacyjnej złożone wnioski do klasy I na rok szkolny 2020/2021 zostały rozpatrzone pozytywnie i wszyscy kandydaci zostali przyjęci do klasy I Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych.

Składy osobowe poszczególnych klas zostaną ustalone i upublicznione po przeprowadzeniu prób sprawności fizycznej dla kandydatów do oddziałów sportowych.

W związku z przedłużeniem czasowej przerwy w nauczaniu stacjonarnym do 26 kwietnia 2020 r. testy sprawnościowe zostały odwołane.

O nowym terminie zostaną Państwo poinformowani w zależności od sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Bogdan Zwarycz