*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

06 kwietnia 2019 14:53 | Komunikaty

Komunikat 5/IV/2019 – WAŻNE - dotyczy strajku pracowników oświaty

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych informuje, że w związku z brakiem porozumienia między rządem a związkami zawodowymi, w szkole będzie prowadzona akcja strajkowa od dnia
8 kwietnia (tj. poniedziałek) do odwołania.

• Dla uczniów przebywających w szkole zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej, w godzinach od 7.00 do 15.30.
  • Oddziały „zerowe” będą pracować w godz. 7.00 -15.30.
  • Stołówka szkolna będzie funkcjonowała bez zmian, obiady będą wydawane do godz. 15.30.
  • Egzamin gimnazjalny i ósmoklasisty odbędzie się w przewidzianym terminie i trybie.

Jednocześnie proszę o śledzenie na bieżąco informacji medialnych dotyczących strajku nauczycieli oraz komunikatów na szkolnej stronie internetowej i na Facebooku.
W przypadku zawieszenia lub odwołania akcji protestacyjnej szkoła będzie pracować zgodnie ze stałym harmonogramem.

Informacje można uzyskać również telefonicznie w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.30 do 15.30.

mgr Bogdan Zwarycz