*::2017/2018::*

12 kwietnia 2017 18:10 | Komunikaty

KOMUNIKAT 3/IV/2017

Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych nr 2 – Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych informuje, że w dniach 19-20-21 kwietnia 2017 r. (tj. środa, czwartek, piątek) uczniowie klas III gimnazjum piszą obowiązkowy egzamin, natomiast uczniowie klas II gimnazjum biorą udział w próbnym egzaminie.

W/w terminach uczniowie gimnazjum mają dni wolne od zajęć lekcyjnych. Szczegółowych informacji udzielają wychowawcy klas. Terminy próbnych egzaminów wywieszone będą na tablicy ogłoszeń.

Szkoła Podstawowa uczy się wg planu lekcji (tj. normalnie).

Jednocześnie przypomina się uczniom gimnazjum o stroju galowym w dniu egzaminu i kategorycznym zakazie wnoszenia telefonów komórkowych do sali egzaminacyjnej.

Wszystkim życzymy powodzenia na egzaminie i uzyskania jak najlepszych wyników!

• Oddziały „zerowe” pracują bez zmian.
  • Obiady będą wydawane bez zmian.
  • Świetlica szkolna pracuje według stałego harmonogramu.
  • BIBLIOTEKA W/W DNIACH BĘDZIE NIECZYNNA.