*::2017/2018::*

06 listopada 2013 11:54 | Aktualności

Stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja i firmy IKEA RETAIL w roku szkolnym 2013/14

Z wielką przyjemnością informuję, że w roku szkolnym 2013/14 uczniowie ZSP nr 2 Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych, którzy wykazali się wysokimi wynikami w konkursach zostali nagrodzeni stypendiami ufundowanymi przez darczyńców Fundacji Świętego Mikołaja i firmę IKEA  RETAIL.

Stypendyści Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY Fundacji Świętego Mikołaja to:

1. Kinga Szczudlik kl. IIIa
  2. Martyna Szczudlik kl. IIIa

Stypendyści Funduszu Stypendialnego „Stypendia św. Mikołaja” to:

1. Jagoda Dworak kl. 6a
  2. Marlena Gaborek kl. IIb
  3. Marcelina Grzebyk kl. IIb
  4. Patrycja Michalik kl. IIb

Wyrażamy ogromną wdzięczność za zrozumienie, pomoc, prawdziwą ludzką dobroć wszystkim darczyńcom.Jednocześnie przypominam, że każdy z rodziców uczniów naszej szkoły może nim zostać.

Zwracam się z prośbą o przekazanie  1% podatku w rocznym rozliczeniu PIT. Przelanie pieniędzy jest bardzo łatwe: wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) obliczyć 1% podatku, wpisać: Fundacja Świętego Mikołaja i podać nr KRS: 0000126602. KONIECZNIE W ROZLICZENIU PIT należy wpisać w CELU SZCZEGÓŁOWYM: ZSP NR 2 W USTRZYKACH DOLNYCH.

Barbara Sałosz