*::2018/2019::*

28 maja 2013 13:41 | Aktualności

Podsumowanie realizacji projektu edukacyjnego z matematyki „Wartość bezwzględna w równaniach i nierównościach”

27 maja 2013 roku chłopcy z klasy II n: Paweł Burzyński, Marek Czapor, Rafał Dwornicki, Dżordan Jaźwiecki, Filip Paszkiewicz, Maciej Regiel i Kamil Stadnik zaprezentowali efekty pracy grupy projektowej „Wartość bezwzględna w równaniach i nierównościach”.

Głównym celem spotkań grupy było poszerzenie wiadomości na temat wartości  bezwzględnej. Uczniowie precyzyjnie przedstawili  wszystkie możliwe przypadki rozwiązań równań i nierówności z wartością bezwzględną. Każdy z nich starał się jak najlepiej przybliżyć temat obecnym na podsumowaniu uczniom klasy Ib, IIn i IIIc.

Pan dyrektor Bogdan Zwarycz bardzo wysoko ocenił pracę uczniów, przyznając im maksymalną liczbą punktów.

Dzięki udziałowi w projekcie chłopcy przełamali lęk przed rozwiązywaniem zadań oraz posługiwaniem się językiem matematyki.

Bardzo serdecznie dziękuję za odwagę, wytrwałość i współpracę pierwszej grupie projektowej z matematyki.

Barbara Sałosz