*::2017/2018::*

20 grudnia 2012 09:48 | Aktualności

Uroczyste wręczenie stypendiów przyznanych przez Samorząd województwa w ramach programu „Nie zagubić talentu”

19 XII 2012 roku w Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów i nagród przyznanych przez Marszałka Województwa panią Annę Kowalską. Wśród 69 wyróżnionych uczniów naszego województwa, którzy uzyskali stypendia za osiągnięcia naukowe w wysokości 300 zł miesięcznie, byli uczniowie naszej szkoły: Adam Steciuk i Paweł Sałosz. Ponadto nagrody pieniężne przyznano 153 uczniom województwa podkarpackiego.

Bardzo dziękuje Marszałkom Województwa Podkarpackiego za inicjatywę i zaangażowanie w posykiwanie środków na realizację programu „Nie zagubić talentu”.

Gorąco zachęcam wszystkich uczniów do rozwijania własnych talentów oraz wytężonego wysiłku, bo zgodnie z obietnicą Pani Marszałek w przyszłym roku będzie jeszcze więcej środków na nagrody i stypendia.

Adamowi i Pawłowi gratuluję osiągniętych wyników i życzę kolejnych sukcesów.

Barbara Sałosz