16 października 2020 13:26 | Aktualności

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Od dnia 19.10.2020.r (tj. poniedziałek) wracamy do nauki w formie stacjonarnej, zgodnie z ustalonym wcześniej tygodniowym planem lekcji.

Bardzo prosimy rodziców o wyposażenie dzieci w maseczki i przypominanie im
o bezwzględnej konieczności zasłaniania ust i nosa w trakcie przerw międzylekcyjnych oraz wchodzenia do szatni, stołówki szkolnej, biblioteki, pokojów nauczycielskich, sekretariatu, gabinetu pielęgniarki szkolnej. Przypominamy również o częstym myciu i dezynfekcji rąk.

W związku z brakiem możliwości zachowania sugerowanego dystansu między sobą zaleca się zakrywanie nosa i ust w trakcie uczestnictwa w zajęciach lekcyjnych i zajęciach pozalekcyjnych.
            Jednocześnie przypominamy, że uczniowie przebywający z domownikami, którzy są w izolacji lub przebywają na kwarantannie, mają kategoryczny zakaz uczęszczania do szkoły w tym czasie. Dzieci z oznakami choroby należy pozostawić w domu. Na chwilę obecną pracujemy w formie stacjonarnej, proszę śledzić bieżące komunikaty ukazujące się w mediach.

Dyrekcja ZSS i SP nr 2

w Ustrzykach Dolnych