10 października 2020 20:41 | Aktualności

Omnibus matematyczny 2020 pod patronatem Burmistrza Ustrzyk Dolnych

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną Komitet Organizacyjny Omnibus matematyczny 2020 pod patronatem Burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosza Romowicza podjął decyzję o zakończeniu konkursy po zestawie III.

Decyzja o laureatach i finalistach konkursu zostanie ogłoszona do 15 X 2020r (czwartek).

Z całego serca dziękujemy wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom za rozwijanie logicznego myślenia i przygotowanie do uczestnictwa w konkursie matematycznym.

Prosimy jednocześnie pamiętać, że decyzja o zakończeniu konkursu na tym etapie nie była łatwa dla Komitetu Organizacyjnego.  Sytuacja jest trudna dla całych społeczności szkolnych ale liczymy na Państwa zrozumienie i pełną współpracę w kolejnych edycjach.

Barbara Sałosz

wicedyrektor SP nr 2