*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

06 lutego 2020 20:28 | Aktualności

Promocja „Dwójki” w Przedszkolu nr 1

6 lutego nauczyciele naszej szkoły odwiedzili Przedszkole nr 1 przy ulicy Pionierskiej. Dzieci miały

okazję zapoznać się z różnego rodzaju zajęciami, rozwijającymi zainteresowania i uzdolnienia.

Pani Marta Germańska przeprowadziła razem z maluchami rytmikę. Pani Renata Gwóźdź lekcję angielskiego na temat przyrządzania pizzy. Pani Małgorzata Gawlik przedstawiła doświadczenia chemiczne, które same przedszkolaki nazwały „eksperymentami”. Panowie Karol Waszczyszyn i Piotr Brzozowski przybliżyli dzieciom z poszczególnych grup arkana gry na gitarze.

Tradycyjnie przedsięwzięcie przebiegło w wesołej i swobodnej atmosferze i z pewnością dostarczyło milusińskim niezapomnianych wspomnień.

Piotr Brzozowski