*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

28 stycznia 2020 18:23 | Aktualności

Spotkanie z przedstawicielem Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych im. Lecha Wałęsy w Ustrzykach Dolnych

W dniu 28 stycznia odbyło się spotkanie uczniów klasy 8a, 8b oraz 8c z przedstawicielem BZSZ w Ustrzykach Dolnych w ramach realizacji zadań wynikających z Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego. Uczniowie mogli poznać ciekawą ofertę szkoły i realizowane przez nią przedsięwzięcia. Zapoznali się z kierunkami kształcenia  na rok szkolny 2020/2021. Uzyskali informację o poszczególnych zawodach które są kształcone w BZSZ, co było poparte ciekawą prezentacją multimedialną ze zdjęciami. Kandydaci mieli możliwość porozmawiania z nauczycielem, a także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonowania szkoły.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji oraz nauczycielom BZSZ za zorganizowanie spotkania.

Małgorzata Gawlik