*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

04 grudnia 2019 21:04 | Aktualności

„Uprzejmość i grzeczność na co dzień”

W dniu 4 grudnia  2019 r. odbył się apel przygotowany przez kl. II b, który został poświęcony zasadom kulturalnego zachowania uczniów w szkole i poza nią. Spotkanie składało się z dwóch części – na początku uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny na temat grzeczności, okazywania szacunku i uprzejmości, które sprawiają, że ludzie częściej się uśmiechają, a świat nabiera piękniejszych barw. W drugiej części  nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Grzeczność i uprzejmość na co dzień”.  W nagrodę Laureaci tego konkursu zostali wpisani do „Złotej księgi” i otrzymali znaczki „Zachowanie na medal”.  Na zakończenie apelu cała społeczność uczniowska  wykonała  „Bardzo kulturalną piosenkę”, która była  pięknym podsumowaniem i podkreśleniem tego, jak ważna jest znajomość zasad dobrego wychowania i umiejętność stosowania ich na co dzień.

Alicja Niedośpiał