*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

29 listopada 2019 12:09 | Aktualności

ZWIEDZAMY WYSTAWĘ MALARSTWA

Klasa VA wraz z wychowawczynią zwiedziła wystawę plastyczną pt. TWORZYMY W SAMOTNOŚCI WYSTAWIAMY WSPÓLNIE.

Jest to już XII edycja i mieści się w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli prace twórców, którzy pochodzą z Ustrzyk i okolic, mieli też okazję zobaczyć obrazy olejne swojej wychowawczyni Jadwigi Siary i jej męża Jacka Siary. Liczne klasy z naszej szkoły wraz z wychowawcami odwiedziły tę wystawę, dzięki czemu uczniowie mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z dziełami malarskimi, wykonanymi w różnych technikach. Są tam obrazy olejne, temperowe, ikony oraz hafty i fotografie. Wystawa będzie czynna do 6 grudnia, więc jeszcze można się na nią wybrać.

Jadwiga Siara

wychowawca klasy VA