*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

07 listopada 2019 10:35 | Aktualności

JESIENNE WIERSZOWANIE

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola we wtorek 5 listopada odbył się konkurs recytatorski „Jesienne wierszowanie”. Dzieci zaprezentowały wiersze o tematyce jesiennej.  Recytacje przeplatane były piosenkami i zagadkami. Komisja oceniająca w składzie Pani wicedyrektor Barbara Sałosz, Pani Jolanta Przebięda i Pani Róża Barańska po wysłuchaniu wszystkich wierszy wyłoniła zwycięzców.

I miejsce - Dominik Szwarc, Lena Pereśluch

II miejsce – Emilia Kuś,  Gabriel Motyka

III miejsce – Piotr Taraciński, Witold Sobczuk

Wyróżnieni zostali: Franciszek Fundanicz, Amelia Wójcik, Michalina Masarz, Marcin Śliwa.

Piękną, jesienną dekorację pod okiem wychowawczyń przygotowały Panie: Anna Huś i Barbara Konik.

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów i liczne przybycie.

Luiza Senktas-Cyzio

Marta Germańska