*::2018/2019::*

08 października 2019 21:11 | Aktualności

MAMY PIĘĆ LAUREATEK W KONKURSIE PLASTYCZNYM "BEZPIECZNE WAKACJE 2019"!

W ramach zajęć koła plastycznego uczniowie klas IV – VII wzięli udział – jak co roku w XIII edycji wojewódzkiego konkursu prac plastycznych dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne Wakacje 2019”.

8 października w ustrzyckiej komendzie policji wyłoniono zwycięzców konkursu na szczeblu powiatowym. Członkowie komisji wybrali dziewięć prac, które wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu. Wśród dziewięciu laureatów, aż pięciu jest z naszej szkoły!

Laureaci w kategorii wiekowej 10-12 lat:

I miejsce: Kinga Kmiecik, klasa Va

II miejsce: Anna Gnot, klasa Vb

III miejsce: Blanka Kochanowicz, klasa Vn

Laureaci w kategorii wiekowej 13-15 lat:

II miejsce: Martyna Zięba klasa VIIn

III miejsce: Elena Mucha, klasa VIa

Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!

Jadwiga Siara

opiekun koła plastycznego