*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

26 września 2019 21:46 | Aktualności

Rekolekcje szkolne „W nim wszystkie skarby mądrości i umiejętności są ukryte”

Wrzesień jest miesiącem rozpoczynającym rok szkolny, dlatego właśnie w tym czasie zostały zorganizowane rekolekcje „W nim wszystkie skarby mądrości i umiejętności są ukryte”, które odbyły się w dniach 24-25 IX w SP ZSS w Ustrzykach Dolnych a zostały poprowadzone przez pana Michała i pana Dominika z zespołu Muode Koty.

Pan Michał Bukowski jest liderem zespołu i prowadzącym program w TVP1 Studio Raban. W wieku 17 lat zaczął swoją przygodę z profilaktyką (jest członkiem Fundacji Wspomagającej Wychowanie „Archezja”), a 3 lata później – przygodę z rapem. Człowiek o ogromnym sercu do młodych ludzi, w swoim szczerym przekazie stanowczo i bezpośrednio, ale w ciekawy i skierowany specjalnie do młodzieży sposób, przedstawił kwestie czystości. Nie jest teoretykiem. Na własnej skórze doświadczył zmagań w tej sferze życia i dzięki czemu staje się dla młodych drogowskazem i inspiracją. Pan Maichał inspiruje młodych do rozwoju swoich pasji i talentów, przedstawiając życie jako niesamowitą Przygodę, której każdy może doświadczyć!

Z serca dziękujemy za wygłoszone nauki, za łzy, które płynęły po naszych policzkach, gdy ich słuchaliśmy, za radość, za rap, za uśmiech oraz za wspólne modlitwy. To był piękny czas w naszej szkole, który pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Dziękując z całego serca życzymy obfitości łask, które są tak bardzo potrzebne na  drodze ewangelizacji i zapewniamy pamiętać w naszych modlitwach.

Szczęść Boże!

Społeczność Szkolna SP nr 2 NSS