*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

09 maja 2019 20:39 | Aktualności

Sukces uczniów klas I- III w konkursie „Mały Supermatematyk”

9 maja uczniowie klas młodszych wzięli udział w 7 edycji konkursu „Mały Supermatematyk”, organizowanego w Szkole Podstawowej  nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku. Konkurs składał się z dwu części:  indywidualnej i zespołowej. Sprawdzian  indywidualny polegał na rozwiązaniu testu

z zadaniami  dostosowanymi do poziomu uczniów. Wzięli w nim udział :

Michał Choroba kl.Ic

Hanna Dudka kl. Ib

Jakub Kic kl. IIb

Klaudia Kołodziej kl. IIb

Emilia Dacko kl. IIIb

Jan Warchoł kl. IIIc

W konkursie zespołowym  naszą szkołę reprezentowali: Hanna Dudka , Klaudia Kołodziej  i Jan Warchoł . W tej części konkursu należało się wykazać umiejętnością współpracy w zespole, szybkością wykonywania obliczeń, rozwiązywaniem łamigłówek, rozkodowywaniem itp.

Nasi uczniowie zdobyli w nim II miejsce.  Ogłoszenie wyników konkursu indywidualnego nastąpi za kilka dni.

Serdecznie gratuluję uczestnikom konkursu i ich Rodzicom.

Maria Fuksa