*::2018/2019::*

Aktualności

08 maja 2019 21:40 | Aktualności

Finał konkursu „Omnibus matematyczny 2019” 10.05.2019r. tj. piątek


Uroczyste rozpoczęcie konkursu o 9.00 w budynku głównym na sali gimnastycznej dla przedszkolaków oraz  uczniów klas 1 - 3 SP. Następnie uczniowie udają się do klas, według następującego przyporządkowania.

Oddziały zerowe (budynek internatu)

nr  1-17  z listy zakwalifikowanych uczniów: budynek internatu - parter – sala nr 3

nr  18-36 z listy zakwalifikowanych uczniów: budynek internatu - parter – sala nr 4

nr  37-54 z listy zakwalifikowanych uczniów: budynek internatu - parter – sala nr 5

nr  55- 72 z listy zakwalifikowanych uczniów: budynek internatu - parter – sala nr 6

klasy I (budynek główny szkoły)   

nr 1-19 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek - parter – sala nr 5

nr  20-40 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek - parter – sala nr 6

nr  41-60 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek - parter – sala nr 7

nr  61-79  z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek - parter – sala nr 8

klasy II (budynek internatu + budynek główny szkoły)   

nr  1-19  z listy zakwalifikowanych uczniów: budynek internatu - parter – jadalnia

nr 20-40 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – I piętro – sala nr 16

nr 41-60 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – I piętro – sala nr 9

nr 61-80 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – I piętro – sala nr 10

nr 81-99 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – I piętro – sala nr 11

klasy III (budynek internatu +budynek główny szkoły)   

nr  1-22  z listy zakwalifikowanych uczniów: budynek internatu - parter – jadalnia

nr 23-44 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – I piętro – sala nr 15

nr 45-61 z listy zakwalifikowanych uczniów: budynek internatu – I piętro – sala nr 8

 

 Finał konkursu  „Omnibus matematyczny 2019”

Uroczyste rozpoczęcie konkursu o 11.00 w budynku głównym na sali gimnastycznej dla uczniów klas 4 - 8 SP.

Następnie uczniowie udają się do klas, według następującego przyporządkowania.

klasy IV (budynek główny szkoły)   

nr 1-17 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek - parter – sala nr 5

nr  18-34 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek - parter – sala nr 6

nr  35-53 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek - parter – sala nr 7

nr  54-69  z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek - parter – sala nr 8

klasy V (budynek główny szkoły)   

nr 1-17 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek - –I piętro  sala nr 9

nr  18-37 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – I piętro – sala nr 10

nr  38-54 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – I piętro– sala nr 11

 

klasy VI (budynek główny szkoły)   

nr 1-37 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – I piętro – sala nr 15

nr  38-52 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – I piętro – sala nr 16

klasy VII (budynek główny szkoły)   

nr 1-16 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – II piętro – sala nr 22

nr  17-33 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – II piętro – sala nr 18

nr  34-47 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – II piętro – sala nr 23

klasy VIII (budynek główny szkoły)   

nr 1-18 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – II piętro – sala nr 19

nr  19-38 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – II piętro – sala nr 21

nr  39-46 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – II piętro – sala nr 18

nr  47-54 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – II piętro – sala nr 23

nr  55-60 z listy zakwalifikowanych uczniów: główny budynek – II piętro – sala nr 22

Serdecznie zapraszamy

Barbara Sałosz 

wicedyrektor SP nr 2

Przeczytano: 472 razy. Wydrukuj|Do góry