*::2018/2019::*

30 kwietnia 2019 21:02 | Aktualności

Laureaci Powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – 2019 r.

24.04.2019r. odbyły się kolejne Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD (Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym ) w Ustianowej.

Głównym celem konkursu było zwiększenie  bezpieczeństwa  dzieci i młodzieży na drodze. Składał  się z kilku części ,tj. rozwiązanie testu z zasad ruchu drogowego oraz zasad pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach, elementy pierwszej pomocy, przejazd rowerem  po torze przeszkód i  po miasteczku ruchu drogowego.

Drużyna z naszej szkoły,  w składzie :  Julia Barańska  z kl. III a, Maciej Pereślucha z kl. VIII n , Andrzej Kozdrowski   z kl. III n  zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom!!!

Opiekun : Jadwiga Jastrzębska