*::*::* :: 2019/2020 :: * Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych * :: 2019/2020 :: *

28 kwietnia 2019 17:23 | Aktualności

Realizacji projektu „Nowa Kultura 2019 poprzez działania rówieśnicze” w ramach realizacji zadań publicznych Gminy Ustrzyki Dolne

28 i 29 kwietnia 2019 odbywają się wyjazdowe warsztaty  w Ośrodku Szkoleniowo -Wypoczynkowym Wołosań   jako działanie w ramach projektu "Nowa Kultura 2019 poprzez działania rówieśnicze" prowadzone przez pana dr Wiesława Poleszaka i panią Judytę Bieniek w ramach realizacji zadań publicznych Gminy Ustrzyki Dolne.

Bardzo serdecznie dziękujemy za możliwość realizacji i wsparcie finansowe  Panu Burmistrzowi Bartoszowi Romowiczowi, Zarządowi Stowarzyszenia Przyjaciół Ustrzyckiej "2",  Nadleśnictwu Ustrzyki Dolne i Panu Maciejowi Szpiech Nadleśniczemu Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne.

Celem głównym projektu jest przygotowanie młodych ludzi cieszących się zaufaniem swojego środowiska rówieśniczego do tego, aby potrafili oni wysłuchać nastolatka, dostarczyć mu rzetelnych informacji, udzielić potrzebnego wsparcia oraz skontaktować ze specjalistą, gdy waga problemu tego wymaga. Uczniowie wybrani przez uczniów do udziału w projekcie to:

1.      Filip Adamkiewicz(7b)
2.      Kacper Andrejko (7a)
3.      Zuzanna  Barzycka (7c)
4.      Dariusz Dziedzicki (6a)
5.      Martyna Gac(6a)
6.      Kacper Glapiak (7a)
7.      Michelle Grzelarczyk (6a)
8.      Kołodziej Wiktoria (6b)
9.      Maria Legin (7b)
10.  Laura Nowak (6b)
11.  Emilia Pstrzoch (7b)