*::2018/2019::*

25 marca 2019 18:06 | Aktualności

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z MATEMATYKI I JĘZYKA ANGIELSKIEGO - OLIMPUS SESJA Zimowa 2019

Kolejny raz jesteśmy bardzo dumni z wyników ogólnopolskich olimpiad, które stanowią dla nas nauczycieli cenne rozszerzenie programów nauczania oraz zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy naszych uczniów. Cieszy nas to, że w konkursie jest grupa laureatów, co z pewnością świadczy o wysokim poziomie wiedzy i umiejętności naszych uczniów.

Tytuł laureata z matematyki i I miejsce  zdobył uczeń z klasy VIIIn Marcin BihunPonadto zaszczytne tytuły laureatów z matematyki zdobyli: Andrzej Kozdrowski, Maciej Pereślucha, Jakub Iwanik, Hubert Perkowski.

Zaszczytny tytuł laureata z języka angielskiego zdobyli uczniowie: Zuzanna Marzec, Eva Wasiak, Oskar Florek.

Gratulujemy zwycięzcom wspaniałych osiągnięć!!!

Wszystkim życzymy powodzenia!

Barbara Sałosz