*::2018/2019::*

07 marca 2019 20:21 | Aktualności

Lekcja otwarta z języka angielskiego w klasie 2c szkoły podstawowej

Dnia 5 marca 2019 r. odbyła się lekcja otwarta w klasie 2c szkoły podstawowej prowadzona przez panią Renatę Gwóźdź. W trakcie lekcji uczniowie przedstawili mini dramę w języku angielskim pt. ,,Snow White’’ w oparciu o bajkę braci Grimm pt. ,,Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnali’’.
Uczniowie odgrywali postacie wybrane przez siebie. Przebrali się w stroje charakteryzujące kreowane przez siebie postacie. Postarali się również o odpowiednie rekwizyty niezbędne do przedstawienia.
Jeden z uczniów pełnił funkcję reżysera przedstawienia. Wszyscy uczniowie byli bardzo zaangażowani i skoncentrowani na swoich rolach.
Pani dyrektor Barbara Sałosz oraz rodzice i nauczyciele obserwowali grę aktorską uczniów, a także ich postępy w nauce i rozwoju emocjonalnym.
     Po przedstawieniu, pani dyrektor pogratulowała uczniom osiągnięć a rodzicom zaangażowania i wspierania swoich dzieci.
Nauczyciel prowadzący nagrodził pracę uczniów naklejkami kształtującymi samoocenę.

Renata Gwóźdź