*::2018/2019::*

27 lutego 2019 19:10 | Aktualności

III Przegląd Kolęd i pastorałek ,, Śpiewajmy i grajmy mu”

W sobotę, tj. 2.02.2019r. odbył się  w kościele,  w Ustrzykach Dolnych III Przegląd  Kolęd i pastorałek ,, Śpiewajmy i grajmy mu”  w którym wziął udział chór ,,Echo” i  jego solistki. Organizatorami konkursu był Burmistrz Ustrzyk Dolnych,  ks. Dziekan R. Szczupak parafii pw. św. Józefa Robotnika oraz UDK. Celem konkursu była między innymi popularyzacja kolęd i pastorałek wśród dzieci, młodzieży i dorosłych , a także  promocja  talentów wykonawców.

Chór ,,Echo”, pod kierunkiem p. Jadwigi Jastrzębskiej zaprezentował kolędę,, Z narodzenia Pana” i pastorałkę ,, Kochaj nas mały Panie” i został laureatem zdobywając III miejsce w konkursie.

Solistka chóru,, Emilka Kucab”- zaśpiewała kolędę ,,Nie było miejsca dla Ciebie” i pastorałkę ,, Cicho, cicho pastuszkowie” -zdobyła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów !!!

Opiekun:  Jadwiga Jastrzębska