*::2018/2019::*

03 stycznia 2019 15:04 | Aktualności

Jasełka w grupie przedszkolnej

Przed nami Święta Bożego Narodzenia – magiczny i radosny czas, pełen miłości i ciepła rodzinnego.     19 grudnia 2018 r. przedszkolaki z naszej szkoły wraz zaproszonymi na uroczystość rodzicami oraz panem dyrektorem Bogdanem Zwaryczem, zgromadziły się o zmierzchu  przy symbolicznym żłóbku, aby wspólnie świętować narodzenie Pana Jezusa w Betlejem.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem             i przejęciem prezentowały swoje zdolności aktorskie, recytatorskie, wokalne i taneczne, aby w ten sposób przybliżyć wszystkim atmosferę tych niezwykłych i magicznych  świąt. Występy małych artystów nagrodzone zostały gromkimi brawami wzruszonych rodziców.

Wielką niespodzianką dla przedszkolaków, a także wychowawców stał się  występ chóru rodziców, który zaśpiewał kilka przepięknych kolęd, a także etiuda baletowa  w wykonaniu uczestniczek koła tanecznego, nad którymi pieczę trzymała pani Krystyna Szewczyk. Na zakończenie wspólnego przeżywania przedświątecznych przygotowań, wręczone zostały przez pana dyrektora nagrody               i wyróżnienia dla dzieci, które wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.

Uroczystość zakończyła wymiana serdecznych, świątecznych życzeń oraz wspólny poczęstunek.

„Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2019”.

Małgorzata Staniszewska

Barbara Opach