*::2018/2019::*

18 grudnia 2018 19:20 | Aktualności

Lekcja otwarta z języka angielskiego dla rodziców oddziału „Słoneczek”

Dnia 18 grudnia 2018 roku odbyła się lekcja otwarta języka angielskiego  dla rodziców przedszkolaków oddziału „Słoneczek” na temat: „Christmas time”. Celem lekcji było zaprezentowanie krótkiego przedstawienia rodzicom przedszkolaków poświęconego tematyce Świąt Bożego Narodzenia i poziomu osiąganych postaw, umiejętności i widomości z języka angielskiego oraz sposobów pracy na zajęciach.

Wszystkie przedszkolaki były bardzo zaangażowane w realizację zajęć, począwszy od wiersza dla Mikołaja oraz wykonanie piosenki „Jingle  Bells”, a skończywszy na życzeniach z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenie i wykonywaniu piosenki „We wish you a Merry Christms”.

Zajęcia zostały bardzo wysoko ocenione przez v-ce dyrektor panią Barbarę Sałosz i zaproszonych gości, za co przedszkolakom i ich nauczycielce – sojusznicze pani Marcie Buchtalarz składam gorące podziękowanie.

Bardzo cieszymy się z bardzo dużego zainteresowania rodziców rozwojem dzieci i dziękujemy za udział w zajęciach. Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców na jutrzejszą Wigilię.

Barbara Sałosz