*::2018/2019::*

04 grudnia 2018 07:25 | Aktualności

JESIENNE WIERSZOWANIE PRZEDSZKOLAKÓW

Rozwijając talenty i zainteresowania naszych przedszkolaków bierzemy udział w różnorodnych konkursach. 28 listopada 2018 r. siedmioro dzieci z oddziałów zerowych „Biedronki” i „Słoneczka”, wzięło udział w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Jesienne wierszowanie”. Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 1 w Ustrzykach Dolnych, a koordynatorem Pani A. Smarkucka. W konkursie wystąpili Kamil Piątkowski, Klara Wachta, Kordian Smyczyński, Amelka Wilgucka, Małgosia Jasiewicz, Lena Germańska, Adrian Klecha.

I miejsce zdobyła Róża Sowa z Przedszkola Nr 2, opiekun - L. Pałka
II miejsce - Igor Krupa z Przedszkola nr1,opiekun A. Smarkucka
III  miejsce - Kamil Piątkowski SP nr 2 NSS, opiekun- K. Szewczyk. N

agrody wręczała Pani Viceburmistrz- K. Sekuła,a gratulacje składała dzieciom Pani Dyrektor B. Maciołek.

K. Szewczyk