*::2018/2019::*

24 października 2018 17:05 | Aktualności

TRZY LAUREATKI W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM!

Na zajęciach koła plastycznego uczniowie z klas IV – VII oraz gimnazjum, jak co roku, wzięli udział w XII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży "Bezpieczne Wakacje 2018". Celem konkursu jest uwrażliwianie młodych ludzi na problematykę spędzania wolnego czasu w sposób bezpieczny. Konkurs od lat jest stałym elementem profilaktyki społecznej ukierunkowanej na przeciwdziałania zjawiskom patologicznym wśród dzieci i młodzieży z terenu Podkarpacia.

W tegorocznej edycji konkursu mamy trzy laureatki z naszej szkoły:

W kategorii wiekowej 6 – 9 lat I miejsce Mia Wajerczyk z klasy IV A

W kategorii wiekowej 10 - 12 lat – III miejsce Blanka Kochanowicz z klasy IV N

W kategorii wiekowej 13 - 15 lat – II miejsce Karolina Tomkiewicz z klasy VII B.

Uroczystość podsumowania etapu powiatowego konkursu oraz wręczenia atrakcyjnych nagród i dyplomów odbyła się 18 października w Komendzie Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych. Serdecznie gratuluję laureatkom, a wszystkich uczniów zapraszam do udziału w kolejnych konkursach plastycznych!

Prezentujemy zwycięskie prace.

Jadwiga Siara