*::2018/2019::*

28 czerwca 2018 16:50 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 w SP nr 2 w USTRZYKACH DOLNYCH

22 czerwca 2018 r. zakończył się kolejny rok szkolny wytężonej pracy uczniów i nauczycieli  w SP nr 2 w Ustrzykach Dolnych. Po mszy św. o godz.800 , mury szkoły uroczyście na ponad dwa miesiące pożegnali uczniowie klas I-III,  o 1015  ich koledzy i koleżanki z klas IV-V, a godzinę później uczniowie klas VI-VII  SP i II gimnazjum. Na początku każdej uroczystości Pan Dyrektor Bogdan Zwarycz z Panią Wicedyrektor Barbarą Sałosz  podziękowali wszystkim za miniony rok wspólnej pracy, jednocześnie życząc zdrowo i pogodnie przeżytych wakacji. Najlepszym uczniom, którzy wyróżnili się w nauce, różnego rodzaju konkursach, w pracy pozalekcyjnej, reprezentującym naszą społeczność na forum miasta, gminy, województwa czy kraju wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody rzeczowe.

Ostatni akcent tego dnia to wspólne spotkania dzieci i młodzieży z wychowawcami, rozdanie świadectw i życzenia przeżycia letnich miesięcy zdrowo i z uśmiechem.

Mamy nadzieję, że 3 września 2018r. wszyscy wrócimy do naszej „Dwójki” wypoczęci, pełni chęci do podejmowania nowych wyzwań edukacyjnych i efektywnej pracy.

Edyta Kaczmaryk