*::2018/2019::*

26 czerwca 2018 21:14 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego klas III Gimnazjum

Dnia 21 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego trzecich klas. Uroczystości towarzyszył Burmistrz Ustrzyk Dolnych - Pan Bartosz Romowicz oraz Prezes Stowarzyszenia  Przyjaciół Ustrzyckiej „Dwójki”  Anna Buczek.
Nie obyło się bez wzruszeń, łez i pełnych ciepła uśmiechów przy wspominaniu minionych trzech lat. Dyrekcja szkoły oraz wszyscy nauczyciele pożegnali uczniów ciepłym słowem. Najlepsi zostali uhonorowani nagrodami i dyplomami. Docenieni zostali również uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych jak również najlepsi sportowcy. Podziękowano także gimnazjalistom, którzy byli szczególnie zaangażowani w działalność na rzecz szkoły.
     Nie można było zapomnieć o najważniejszych osobach w życiu uczniów – rodzicach, którzy swoim poświęceniem przyczynili się do sukcesów swoich dzieci. Otrzymali oni podziękowania od uczniów, natomiast Dyrekcja szkoły obdarowała ich pamiątkowymi dyplomami. Złożono podziękowania gronu nauczycielskiemu za trud i poświęcenie w kształcenie naszej młodzieży.
Mamy nadzieję, że trzecioklasiści mile będą wspominać lata spędzone w gimnazjum. Dyrekcja, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły życzą im powodzenia w podejmowaniu życiowych decyzji oraz miłego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Małgorzata Gawlik